Kozcuoğlu Kadıköy Evden Eve Nakliyat
 


Kozcuoğlu Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat
Tarih: 5 Aralık 2015 | Kategori: Foto GaleriHaberlerHizmet Bölgeleriİstanbul Nakliyat Firmaları | Ziyaret: 59 Kez
 

Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat Kadıköy de hizmet vermektedir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat alanında en profesyonel kurumsal nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin hangi şartlarda ev kurduklarını ve evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirirken, evinizi taşırken dikkat ettiğiniz, önem verdiğiniz noktanın Sigortalı Evden Eve Nakliyat, garantili nakliyat olduğunu biliyoruz.

Biz Kadıköy Nakliyat Firması olarak eşyalarınızı sigorta şirketimiz tarafından sigortalatıp Evden Eve Nakliyat hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı değerinden çok daha yüksek fiyatlarla sigortalatıyoruz. Doğabilecek tüm zararları şimdiden kabul ediyoruz. Kadıköyde Evden Eve Nakliyat gerçekleştireceksenz gönül rahatlığıyla Kozcuoğlu Nakliyat firmamıza güvenebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat öncesi dikkat ettiğimiz kriter aşamaları :

1- Ücretsiz Expertiz Hizmeti:

Taşıma öncesi gerçekleştirdiğimiz Ücretsiz Expertiz hizmetimizle taşınacak eşyaların hacmini ve taşıma sürecini analiz ediyoruz. Önceden gönderdiğimiz Expertiz arkadaşımız eşyalarınızın büyüklüğünü çeşitliliğini Kırılır ve Kırılmaz eşyaların tespitini yapmaktadır. Taşımanın nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği ile alakalı ön rapor hazırlamaktadır. Hazırlanan Analiz ve Rapor sonucunda fiyat analizi yapmaktayız.

2- Anlaşma – Sözleşme Süreci

Hazırlanan Fiyat her iki taraf için de geçerli kabulü sağlıyorsa anlaşma sürecine geçilir.

Yazılı Sözleşme ile her iki tarafında mağduriyeti önlenir. Müşteri Lehine gerekli tedbirler alınmaya çalışılarak sözleşme hükümlerine eklenir. Taraflar imzaladıktan sonra süreç başlamış olur. Taahhüd ettiğimiz zaman dilimi içerisinde Şehiriçi Evden Eve Nakliyat veya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

3- Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi

Sigortalı Evden Eve Nakliyat : Evini taşıyacak müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafında Eşyalar için önceden Sigortalatma işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece Eşyalarınız Çizilme, Düşürülme, Kırılma veya darbelere karşı sigortalatmış oluyorsunuz. Eşyalarınız Taşıma esnasında zarar görürse, ilgili eşya piyasa değeri üzerinden sigorta şirketimizce karşılanacaktır. Taşıma esnasında doğabilecek zararlarınızı önleme açısından başta Kadıköyde ve İstanbul’ un tüm ilçelerinde Sigortalı Nakliyat Sözleşmemizi gerçekleştirmekteyiz.

3- Taşınacak Eşyaların Paketlenmesi ( Parça Eşya Paketleme )

Önceden Eşyaların tarafımızca Paketlenmesi istenmiş ve sözleşmeye eklenmiş ise Evden Eve Nakliyat ekibimizle evinize gelip taşınacak eşyalarınızı büyük bir özveri ve titizlikle Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat a ait kendi özel yöntemimizle eşyaları paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kırılır Eşyalarınızı özel bir maddeyle kaplayıp kırılmasını önlemekteyiz. Kırılmayacak eşyaları da çizik ve darbelere karşı kaplama yaparak doğabilecek zararlar için gerekli bütün tedbirleri almaktayız.

Paketleme işlemini kendiniz gerçekleştirecek iseniz söz konusu sözleşmede gerekli değişiklikler sağlanır.

4- Nakliyat İşleminin Gerçekleştirilmesi

Paketlenen eşyalar Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ekibi miz tarafından taşınarak araca yüklenir her iki tarafça belirlenen güzergah üzerinden eşyalarınız taşınır.

Asansörlü Aracımızla Kadıköyde Asansörlü Nakliyat işlemi yapmaktayız.

Belirlediğiniz varış noktasında ekibimizle Eşyalarınız Dairenizi dikkatlice taşınır. Taşıma esnasında eşyalar tek tek ve gerekirse 3-4 Kişi tarafından taşınır. Gelişi güzel istifleme değil aceleci değil Düzgün bir çalışmayla evinize eşyalarınız nakledilir.

5- Eşyaların Paketten Çıkarılması

Siz değerli müşterilerimizin eşyaları evinize taşındıktan sonra Önceden imzaladığınız sözleşmede Paketleme ve eşyaların paketten çıkarılması kararlaştırıldıysa, Eşyalarınız Ekibimiz tarafından petten çıkarılır ve belirlediğiniz bölüme itinayla bırakılır.

6- Ev Eşyalarının Kurulumu

Kurulumu gerektiren Eşyalarınız var ise Örneğin Mobilya, Dolap, Kitaplık, Yatak odası, Yemek Odası, Çocuk Odası, Oturma Grubu Mobilyaları gibi Mobilya ustamız tarafında Kurulumları tarafımızca taahhüt edildiği şekilde gerçekleştirilir.

7- Taşıma İşleminin Sonlandırılması ve Teslimi

En son süreçte Taşıma işlemi bitirilir Kurulumu yapılan eşyalar kurulur. Diğer eşyalar belirlenen bölümlere yerleştirilir. Eşyalarınız Müşterimizle birlikte tek tek gözden geçirilir. Herhangi bir çizilme, kırılma, darp söz konusu ise Sigorta kapsamında tüm zararlarınız tutanakla yazılı olarak alındıktan sonra karşılanır.

Eşyalarınızda tespit edilen herhangi bir zarar söz konusu değil ise Eşyalarınız Teslim edilir. ve böylece Taşıma İşlemi sonlandırılır.

 

İSTANBUL KOZCUOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

kadıköy nakliyat, kadıköy nakliyat firmaları, kadıköy nakliyatçılar, kadıköy ucuz nakliyat, kadıköy evden eve nakliyat, istanbul nakliyat kadıköy,


 
 Google Etiketler:,